Precizní mikroby - postbiotika pro koně a hříbata 5l

Precizní mikroby - postbiotika pro koně a hříbata 5l

NA OBJEDNÁNÍ

Výhodné balení. Pro rychlou obnovu střevní rovnováhy při akutních i chronických problémech s trávením, jako jsou průjmy, koliky nebo kotwasser.

2340 Kč s DPH

Skladové číslo: PM5000

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: Precision Microbes

Detailní popis produktu
Precizní mikroby pro rychlou obnovu střevní rovnováhy při akutních i chronických problémech s trávením, jako jsou průjmy, koliky nebo kotwasser.

Vhodné také zejména pro dlouhodobé preventivní podávání jako podpora imunity, zdravého metabolismu i mentálního zdraví.

POSTBIOTIKA jsou unikátní složkou Precizních mikrobů, která se v běžných probiotických produktech nevyskytuje. Postbiotika jsou produkty probiotických bakterií, nezbytné pro správnou funkci střeva. Velmi rychle a účinně stabilizují trávení a vyživují střevní stěnu.

DOPORUČUJEME PODÁVAT
✓ jako prevenci při opakovaných problémech jako jsou koliky, vředy, průjmy, kotwasser, apod.
✓ při řešení akutních střevních problémů, průjmů a kolik
✓ pro vybudování silné imunity u odstavovaných hříbat
✓ klisnám po porodu
✓ zklidnění a stabilizaci organismu v období zvýšeného stresu (cestování, závody, změna stáje nebo managementu, přechod z pastvy na seno a opačně,...)
✓ jedincům při dlouhodobých zdravotních problémech nebo v rekonvalescenci
✓ starším koním pro zlepšení celkové vitality organismu


CO NAJDETE VE SLOŽENÍ
Fermentovaný roztok třtinové melasy, semena pískavice, anýzové semeno, semeno fenyklu, kořen lékořice, máta.

UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE: V případě akutních obtíží prosím kontaktujte svého veterinárního lékaře a konzultujte s ním použití produktu. Pokud u nás kupujete tento produkt pro své zvíře, mělo by se jednat o preventivní použití např. u koní náchylných na koliky, průjmy během stresu a zátěže, nebo podpůrnou kůru během nemoci, léčby (včetně podávání antibiotik) nebo při rekonvalescenci. Doporučujeme abyste i v takových případech informovali svého veterinárního lékaře o používání přípravku.


100 % PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin fermentovaných mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Každá šarže produktu je testována certifikovaným pracovištěm jako "doping-free", neobsahuje dopingové substance nebo umělé přísady.
DÁVKOVÁNÍ PODLE HMOTNOSTI
Kůň o hmotnosti cca 500kg: 100 ml denně
Pony: 75 ml denně
Hříbě: 50 ml denně
Podávejte zamíchané do krmiva, případně přímo do huby.
Při akutních stavech podávejte nejméně 20 dní.
Při chronických průjmech prvních 6 dní zdvojnásobte denní dávku.
Před stresující situací (závody, přeprava,...) nasaďte 3-4 týdny předem a pokračujte dalších 14 dní poté.
Kúra až na 50 dní ( při standardní dávce 100 ml/den/500 kg ž.hm. ).

Precizní mikroby pro koně a hříbata jsou určeny zejména pro dlouhodobější podávání, ve většině případů minimálně 1 měsíc. I z toho důvodu je 5 l balení ideální volbou pro každého chovatele koní.

OBSAH: 5 000 ml

Více z kategorie

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení